Velilerin Gözünden

Melek Yuvası’nı bizce velilerimizden dinlemelisiniz. Deneyimlemek her zaman en doğru ve en samimi bilgiyi sunar.

Kapısından girer girmez sıcaklığı, samimiliği ve kendi evlerini yuvaya dönüştürüp çocuklara kucak açmaları beni çok etkilemişti. Önce büyük, sonra da küçük kızımı onlarla birlikte büyüttüm. Yuvanın en eski ve en uzun süreli velilerinden biri olarak bu yıllara çok güzel anılar ve dostluklar sığdırdık. Melek Yuvası gözünüzün arkada kalmayacağı güvenli ve huzurlu bir aile ortamı…

Fulya BAHAR
Alya'nın ve Bade'nin Annesi

 

Hayat yaşadığın anın farkına varamamakla dolu. Türkan Ailesi olarak Melek Yuvası’nda kızımızın geçirdiği anlara tanık olmak çok keyifli idi.  Zaman geçtikçe o gün verdiğimiz değerin ( ki orayı o zamanlarda da çok sevmekle birlikte ) ne kadar kıymetli olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz. Bugün “yaşadığın geçmişte güvenli sıcacık bir ana git” deseler Melek Yuvası’ndaki zamanlara gitmek isterdim. En güzel koku ne deseler Melek Yuvası’nın taze poğaça kokusu derdim. Kızımın güven duygusu ve hayatla ilk tanışma anlarını yaşadığımız, sadece ona değil bize de dayanışma anlamında kucak açan, yuvamız olan bisküvi tadında ve görüntüsünde, tıpkı bir masal gibi. Bu masalın çok da güzel kahramanları var. Ve bence masalı oradan aldıkları güven duygusu ile gelecekteki başarıları ile devam ettirecekler. Her ne meslekte olursa olsun onlar için en büyük başarı mutlu olmaları olacak. Çünkü Melek Yuvası’nda öğrendikleri şey tam da buydu. Mutlu olmak.

Dilek TÜRKAN
Elif'in Annesi

2014 yılında ilk kızım için anaokulu araştırırken Melek Yuvası çıktı karşımıza ve o günden beri ikinci evimiz oldu. İlk kızımdan sonra ikinci kızımı da hiç tereddüt etmeden Melek Yuvası ailesine teslim ettim. Deneyimli eğitim kadrosu, güvenilir olması, hijyenik şartlara çok önem vermesiyle çocuklarımızı bir sonraki eğitim aşamasına hazırlarken, eğlenmeyi ve okula gittikleri her günden keyifle eve dönmeyi size garantileyen bir eğitim kurumudur Melek Yuvası. Biz bu ailenin bir parçası olduğumuz için kendimizi çok şanslı sayıyoruz. İnşallah en kısa zamanda üçüncü çocuğumuz da Melek Yuvası’nın yeni üyesi olacak.

Sema ŞENTÜRK
Deniz'in ve Beren'in Annesi

Başka alternatif düşünmeden kızımızı Melek Yuvası’na kaydettirdik. İlk günden beri tüm personelinin şefkat, ilgi ve güler yüzlü yaklaşımı sayesinde her gün yavrumu gönül rahatlığıyla  bıraktım. Bence bir anne için en önemlisi de buydu.  İlk yıllarında yeni beceriler kazanması, kendini ifade etmesi, potansiyelini ortaya çıkarması ve sosyal ilişkiler geliştirmesinde doğru kararı verdiğimizden her gün bir kez daha emin olduk. Yemeklerde doğal ve organik ürünlerin seçimi, kırtasiye malzemelerinde ve en önemlisi personel seçiminde gösterilen hassasiyet en büyük artılarından. Keyifli bahçesini aktif kullanmaları da önemli bir diğer özelliği. Defne’ye olan büyük katkıları için çok teşekkür ederiz.

Ezgi BALIKÇI
Defne'nin Annesi

Melek Yuvası Anaokulu kızım 2,5 yaşındayken anaokulu arayışı sırasında incelediğim 2 seçenekten ilkiydi. Başka bir yeri daha incelemeye gerek duymadan kızımı göndermeye karar verdim. Öğretmenleri, yardımcı personeli, yöneticileri ve velileri ile birlikte memnuniyetle geçen 3 yılımızı doldurduk bu güzel anaokulunda. Şimdi kızım ilkokul 4. sınıfı bitiriyor ve hala anaokulu kazanımlarının ne kadar değerli ve yerinde olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. 20 aylık 2 küçük çocuğum daha var. Şimdi sabırsızlıkla anaokulu yaşlarının gelmesini ve onları da şanslı  Melek Yuvası Anaokulu öğrencileri arasına katmayı bekliyorum.

Dilek ÖZCAN EKŞİ
Nazenin'in Annesi

Melek Yuvası “Yuva” kelimesinin anlam bulduğu  bir yer oldu bizim için. Her zaman önce sevdiler çocuklarımızı, kolladılar, korudular, beslediler. Ve bunları hep çok büyük bir içtenlikle yaptılar… Çocuklarımız büyüyüp oradan ayrıldığında da farkettik ki orası hayat boyu onlar için “yuva” olarak kalacak. Kıymetlilerimize kıymet verdikleri için Melek Yuvasına tekrar teşekkür ederiz. 

Didem TOPALOĞLU
Ece'nin Annesi